Miło nam poinformować że jest możliwość przekazania 1% podatku na rzecz Klubu Sportowego Orzeł Łódź.

Zebrane w ten sposób fundusze pozwolą na poprawienie warunków szkoleniowych młodzieży trenującej w KS Orzeł Łódź. Przekazane środki  zostaną rozdysponowane wg potrzeb klubu.

Jak to działa:

Kwota wynikająca z 1% podatku może być przekazana na rzecz organizacji pożytku publicznego. Podatnik samodzielnie  wybiera, na czyją konkretnie rzecz przekazana zostanie kwota pochodząca z jego zeznania rocznego.

Co ważne przekazując 1% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki - rozdysponowuje on jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa.

Jak przekazać 1% podatku

Deklaracja podatkowa zawiera pola, które są niezbędne by przekazać 1% rocznego podatku. W pola te wpisać należy: numer KRS: 0000004022 oraz nazwę Klub Sportowy Orzeł Łódź

 

 

Reklama

Ostatnio dodane

  • Podaruj 1% podatku

    Miło nam poinformować że jest możliwość przekazania 1% podatku na rzecz Klubu Sportowego Orzeł Łódź. Zebrane w ten sposób fundusze pozwolą na poprawienie warunków szkoleniowych młodzieży trenującej w KS Orzeł Łódź. Przekazane środki  zostaną rozdysponowane wg potrzeb klubu.

  • Witamy na oficjalnej stronie Orła Łódź

    Serdecznie witamy na nowej stronie Klubu Sportowego Orzeł Łódź. Na łamach naszego serwisu będziemy prezentować zawsze aktualne wydarzenia z życia naszej sportowej społeczności, wyniki sportowe Naszych drużyn, informacje dot. treningów oraz wszystko co wiąże się z funkcjonowaniem klubu.

Polecamy

lzpn
PolskiZwiązekPiłkiNożnej
tymbark
lnp-alior-1

Nasi Partnerzy

  • lodzkie_partner

kier