Ruszyły zapisy do grup naborowych!

Twoje dziecko ma mnóstwo energii? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką? Szukasz dla niego dodatkowych zajęć? 

Dołącz do nas i wprowadź swoje dziecko w świat piłkarskiej przygody

 Football Academy Orzeł Łódź to szkółka piłkarska dla zawodników w wieku od 4 roku życia. Uczymy grać w piłkę nożną wszystkie chętne dzieci - zgodnie z ogólnopolskim systemem szkolenia Football Academy. Od września otwieramy nowe grupy naborowe oraz uzupełniamy istniejące. 

Dzięki zawiązanej współpracy z klubem KS Orzeł Łódź, jesteśmy w stanie szkolić zawodników aż do wieku seniora.

Nie wiesz czy Twoje dziecko odnajdzie się w nowych warunkach? Spróbuj! Dwa pierwsze zajęcia są bezpłatne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na facebooku, zadzwoń, napisz maila, lub po prostu przyjdź na zajęcia. 
tel.: 669 857 303
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trenerzy na pewno udzielą wszystkich potrzebnych informacji w miłej, piłkarskiej atmosferze.:)

Do zobaczenia!

Reklama

FA Orzeł Łódź Plakat nabór 2019

Ostatnio dodane

  • Przekaż 1% podatku na rzecz KS Orzeł Łódź!

    Rozliczasz PIT? Zastanawiasz się gdzie przekazać 1% podatku? Przekaż go na nasz klub! Wspomożesz dzięki temu rozwój naszych zawodników, którzy regularnie trenują w naszym klubie.   Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz KS Orzeł Łódź, proszone są o wpisanie w...

  • Informacja o walnym zebraniu członków klubu.

    W dniu 26.02.2021 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Klubu Sportowego Orzeł Łódź. I termin - godzina 15:30 II termin - godzina 16:00 Miejsce zebrania: Łódź, ul. 6 sierpnia 69 - Hala sportowa Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy.

  • Oficjalna Współpraca z AZS UMED Łódź!

    Cóż za news! Podjęliśmy oficjalną współpracę z AZS UMED Łódź. Wierzymy. że dzięki wzajemnej wymianie doświadczeń, wiedzy i wspólnej pracy wytworzymy efekt synergii, który umożliwi obu stronom dalszy, przyspieszony rozwój.     "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to...

Polecamy

lzpn
PolskiZwiązekPiłkiNożnej
tymbark
lnp-alior-1

Nasi Partnerzy

  • lodzkie_partner

kier