Świetna postawa naszych zawodników w pierwszym meczu ligowym!

Zawodnicy z grupy trenera Janka spisali się świetnie pokonując drużynę Błękitnych Dmosin 2-0. Dodtkowo zdobyli mnóstwo doświadczenia i motywacji by pracować jeszcze ciężej i efektywniej.

Należy również zaznaczyć, że był to pierwszy w historii mecz ligowy tej dużyny. Wczesniej chłopcy występowali w turniejach pod szyldem Football Academy Łódź Południe. Cieszymy się, że wzajemna współpraca przynosi efekty i możemy wspólnie dążyć do nieustannego rozwoju naszych zawodników. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Filmik z meczu pod linkiem:

https://www.facebook.com/footballacademyorzellodz/

Reklama

FA Orzeł Łódź Plakat nabór 2019

Ostatnio dodane

  • Przekaż 1% podatku na rzecz KS Orzeł Łódź!

    Rozliczasz PIT? Zastanawiasz się gdzie przekazać 1% podatku? Przekaż go na nasz klub! Wspomożesz dzięki temu rozwój naszych zawodników, którzy regularnie trenują w naszym klubie.   Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz KS Orzeł Łódź, proszone są o wpisanie w...

  • Informacja o walnym zebraniu członków klubu.

    W dniu 26.02.2021 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Klubu Sportowego Orzeł Łódź. I termin - godzina 15:30 II termin - godzina 16:00 Miejsce zebrania: Łódź, ul. 6 sierpnia 69 - Hala sportowa Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy.

  • Oficjalna Współpraca z AZS UMED Łódź!

    Cóż za news! Podjęliśmy oficjalną współpracę z AZS UMED Łódź. Wierzymy. że dzięki wzajemnej wymianie doświadczeń, wiedzy i wspólnej pracy wytworzymy efekt synergii, który umożliwi obu stronom dalszy, przyspieszony rozwój.     "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to...

Polecamy

lzpn
PolskiZwiązekPiłkiNożnej
tymbark
lnp-alior-1

Nasi Partnerzy

  • lodzkie_partner

kier