W najbliższą sobotę, wszystkie nasze grupy występujące w ligach rozgrywają swoje mecze:

D2 Młodzik gr. 4

Start Łódź - Orzeł Łódź  (21.09.19) o godzinie 11:00 na boisku w Łodzi przy ul. Świętej Teresy od dzieciątka Jezus 56/5

E2 Orlik gr. 1

Łódzka Akademia Futbolu - Orzeł Łódź (21.09.19) o godzinie 10:00 na Orliku w Łodzi przy ul. Łanowej 16

E2 Orlik gr. 2

Włókniarz Zgierz - Orzeł Łódź (21.09.19) o godzinie 10:00 na boisku w Zgierzu przy ul. Arkadiusza Musierowicza 1/3

 

Powodzenia!

Reklama

FA Orzeł Łódź Plakat nabór 2019

Ostatnio dodane

  • Przekaż 1% podatku na rzecz KS Orzeł Łódź!

    Rozliczasz PIT? Zastanawiasz się gdzie przekazać 1% podatku? Przekaż go na nasz klub! Wspomożesz dzięki temu rozwój naszych zawodników, którzy regularnie trenują w naszym klubie.   Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz KS Orzeł Łódź, proszone są o wpisanie w...

  • Informacja o walnym zebraniu członków klubu.

    W dniu 26.02.2021 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Klubu Sportowego Orzeł Łódź. I termin - godzina 15:30 II termin - godzina 16:00 Miejsce zebrania: Łódź, ul. 6 sierpnia 69 - Hala sportowa Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy.

  • Oficjalna Współpraca z AZS UMED Łódź!

    Cóż za news! Podjęliśmy oficjalną współpracę z AZS UMED Łódź. Wierzymy. że dzięki wzajemnej wymianie doświadczeń, wiedzy i wspólnej pracy wytworzymy efekt synergii, który umożliwi obu stronom dalszy, przyspieszony rozwój.     "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to...

Polecamy

lzpn
PolskiZwiązekPiłkiNożnej
tymbark
lnp-alior-1

Nasi Partnerzy

  • lodzkie_partner

kier