Po prawie 12 latach KS Orzeł Łódź reaktywuje drużynę seniorów! Ostatni raz klub prowadził zespół w sezonie 2008/2009, gdzie wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Teraz nadszedł czas zmian. Nowi zawodnicy, nowy trener, nowe ambicje. Drużyna została zgłoszona do rozgrywek Łódzkiej B-klasy, gdzie będzie mierzyć się z zespołami z regionu. Pierwszy mecz odbędzie się w ramach rozgrywek Pucharu Polski. 

W związku z tym zapraszamy serdecznie już w najbliższą środę (22.07.2020) na godzinę 18:00 na boisko przy ul. 6 Sierpnia 71. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie A klasowa drużyna Victoria Łódź.

P.S. Wstęp bezpłatny :))

 

EDIT: Mecz odbędzie się o godzinie 18:30 na stadionie CHKS - ul. Kosynierów Gdyńskich 18. Przepraszamy za nagłą zmianę.

Reklama

FA Orzeł Łódź Plakat nabór 2019

Ostatnio dodane

  • Przekaż 1% podatku na rzecz KS Orzeł Łódź!

    Rozliczasz PIT? Zastanawiasz się gdzie przekazać 1% podatku? Przekaż go na nasz klub! Wspomożesz dzięki temu rozwój naszych zawodników, którzy regularnie trenują w naszym klubie.   Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz KS Orzeł Łódź, proszone są o wpisanie w...

  • Informacja o walnym zebraniu członków klubu.

    W dniu 26.02.2021 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Klubu Sportowego Orzeł Łódź. I termin - godzina 15:30 II termin - godzina 16:00 Miejsce zebrania: Łódź, ul. 6 sierpnia 69 - Hala sportowa Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy.

  • Oficjalna Współpraca z AZS UMED Łódź!

    Cóż za news! Podjęliśmy oficjalną współpracę z AZS UMED Łódź. Wierzymy. że dzięki wzajemnej wymianie doświadczeń, wiedzy i wspólnej pracy wytworzymy efekt synergii, który umożliwi obu stronom dalszy, przyspieszony rozwój.     "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to...

Polecamy

lzpn
PolskiZwiązekPiłkiNożnej
tymbark
lnp-alior-1

Nasi Partnerzy

  • lodzkie_partner

kier